دوره کالسنتریست | CallCenterisT

هنرمند رشد کسب و کارها در دنیای واقعی باشید

مدت زمان:  33 ساعت

شروع دوره: یکشنبه 5 بهمن ماه

زمان برگزاری: یکشنبه و سه‌شنبه‌ها 19 الی 22

قیمت: 517,000 تومان

هنر بازاریابی و فروش تضمین موفقیت در کسب و کار

در صحنه بزرگ کسب و کارها شما هنرمند نقش اول باشید.
در دنیای امروزی مهارت مذاکره و فروش تلفنی، قسمت جدانشدنی هر کسب و کاری است و برای موفقیت بیشتر در کسب و کار باید اصول آنرا بدانیم. از آنجا که تلفن بخشی از ابزارهای کسب و کارهاست و حجم قابل توجهی از فروش و بازاریابی در سطح جهان از طریق تماس‌های تلفنی انجام می‌شود، یادگیری این هنر می‌تواند در شغل و کسب و کار شما مسیر موفقیت را تضمین کند.

کالسنتریست بودن را بیاموزید
قبل
بعد

بازاریابی و فروش مستقیم به دلیل ارتباط دو سویه، از تاثیرگذاری بسزایی برخوردار است. در این روش برقراری ارتباط علاوه براینکه فرصت مناسبی است برای معرفی کردن خود به مشتریان، جلب توجه و ترغیب آن‌ها برای خرید کالا، این فرصت را در اختیار بازاریاب قرار می‌‌دهد که از طریق ارتباط کلامی و صدایی نیازهای مشتریان خود را شناسایی و نیازسنجی کنند. دوره جامع بازاریابی و فروش تلفنی با هدف آموختن حرفه‌ای بازاریابی و فروش تلفنی طراحی شده است.

در این دوره چه هنری می‌آموزید

شما در حال بررسی کاربردی‌ترین دوره بازاریابی و فروش تلفنی ایران بنام کالسنتریست | CallCenterisT هستید که شامل پنج زیردوره و یک پیشنهاد شغلی می‌شود.

مزایای شرکت در این دوره
دسترسی مادام‌العمر به آموزش
به شما یک اکانت داده می‌شود که می‌توانید به تمامی ویدئو‌های این دوره و همچنین به آپدیت‌های بعدی دسترسی داشته باشید.
فرصت های استخدامی
با توجه به نیاز روزافزون بازار به کارشناسان حرفه‌ای بازاریابی و فروش تلفنی، دانشجویان ممتاز به شرکت‌های معتبر معرفی می‌شوند.
ارتباط آسان با اساتید
شما می‌توانند در گروه تلگرامی ویژه با اساتید و دیگر دانشجویان ارتباط داشته و به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
قبل
بعد
سوالات متداول درباره این دوره

دوره جامع بازاریابی و فروش تلفنی با 33 ساعت آموزش به جرات کاربردی‌ترین دوره‌ای است که می‌تواند به صورت کامل، بازاریابی و فروش تلفنی محصولات و خدمات را به افراد و سازمان‌ها آموزش ‌دهد.

مدیران و کارشناسان فروش تلفنی و تمام افراد موفقی که بازاریابی از طریق تلفن برای آن‌ها امری ضروری است، از جمله کسانی هستند که در این دوره شرکت می‌کنند. به همین دلیل با نگاهی نو و حرفه‌ای به بازاریابی، فروش و ارتباطات تلفنی این دوره را برگزار می‌کنیم.

کلاس‌ها در دوره آنلاین به صورت وبینار برگزار می‌شوند. یعنی شما سر ساعت خاص کلاس با مرورگر اینترنتی (پیشنهاد ما گوگل کروم) کامپیوتر خود وارد صفحه وبینار می‌شوید و با نام کاربری و رمز عبور ویژه‌ای که از قبل برای شما ارسال می‌شود، در کلاس شرکت می‌کنید. در ادامه شما تصویر و صدای استاد را به همراه اسلایدها و… خواهید دید و استاد از راه دور به شما و دیگر دانشجویان حاضر در وبینار درس خواهند داد.

در کلاس‌های آنلاین (وبینار) شما و دیگر دانشجویان می‌توانید مستقیم از طریق تایپ کردن سوالات خود، یا از طریق وویس و حتی تصویر با استاد در ارتباط باشید و استاد نیز به همین طریق می‌تواند پاسخگوی شما باشد. دقیقا مشابه یک تماس تصویری. اما ارتباط شما با استاد محدود به کلاس‌های آنلاین نمی‌شود و شما در یک گروه تلگرامی نیز امکان ارتباط دائم با استاد در طول دوره و حتی پس از دوره را خواهید داشت.

بله می‌توانید با موبایل نیز وارد کلاس آنلاین (وبینار) شوید. اما با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش موبایل، ما این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم. پیشنهاد ما استفاده از کامپیوتر است که بتوانید جزئیات را بهتر مشاهده کنید. موبایل صرفا برای مواقع ضرروی که دسترسی به کامپیوتر ندارید کار شما را راه خواهد انداخت.

خیر شما نیاز به هیچ نرم افزار خاصی ندارید. با همان مرورگر اینترنتی خود (پیشنهاد ما گوگل کروم) می‌توانید وارد یک سایت اینترنتی خاص شوید و با نام کاربری و رمز عبوری که به شما از قبل داده می شود، وارد وبینار شده و در کلاس آنلاین شرکت کنید.

در صورتی که شما از اینترنت ADSL با سرعت 512 به بالا استفاده کنید، مشکلی برای شرکت در کلاس آنلاین نخواهید داشت. همچنین اینترنت 3G و 4G همراه اول و ایرانسل نیز برای شرکت در وبینار مناسب هستند. می‌توانید از امکان Hotspot گوشی خود استفاده کرده و کامپیوتر را به گوشی وصل کرده و از اینترنت آن استفاده کنید.

با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می‌شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در دوره کافیست.

حتما شما به دنبال یک آموزش جامع به همراه مدرک معتبر هستید؛ پس باید بدانید که فارغ التحصیلانی که نمره قبولی را کسب کنند، مدرک بین المللی، دریافت خواهند کرد.

از بین شرکت‌کنندگان، دو نفر از برترین نفرات که بالاترین و بهترین امتیاز پایانی را در این دوره کسب کنند در تنوتاس به عنوان کارشناس کالسنتریست، دعوت به همکاری می‌شوند.

مدرسان شما در این دوره جامع

 
دکتر حمید آقاجانی

مدرس و مربی کالسنتریست | بنیان‌گذار کالسنتریست، مشاور کسب و کار، برندینگ، مدرس توسعه مهارت‌های نرم و کوچینگ

 
آرمینا حسینی

تسهیلگر کالسنتریست | هم‌بنیان‌گذار تنوتاس، مدرس رفتارشناسی

 
نگین فتاح‌پور

سرتیم کالسنتریست | مدیر فروش و بازاریابی تنوتاس، مدرس مهارت‌های مذاکره

مدارک دوره
 
مدرک بین المللی MPT اتریش

 

مدرک بین المللی MTP اتریش
 
مدرک کالسنتریست | CallCentrisT

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره CallCenterisT”

ظرفیت دوره اول کالسنتریست | CallCenterisT تکمیل شد

برای اطلاع از شروع دوره بعد ایمیل خود را وارد کنید