هدفمند مسیر را ادامه دهید

طراحی کمپین تبلیغاتی

کسب و کار شما می‌تواند با طراحی کمپین تبلیغاتی رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۳۰۴۹۵۷

تنوتاس چه فرایندی را برای کمپین تبلیغاتی طی می‎کند؟

مراحل طراحی کمپین تبلیغات

دریافت اطلاعات جامع

Client Brief

تحلیل موقعیت مشتری

Situation Analysis

تولید محتوای خلاقانه و انتشار

Creative Solutions

ارزیابی و ارائه گزارش

Evaluation

advanced divider

دریافت اطلاعات جامع از مشتری

با تکیه بر تجربه هزاران کمپین تبلیغاتی ثبت شده در سامانه تنوتاس، عمدتا یک نقطه مشترک را در اکثر مشتریان حس می‌کردیم و آن چیز نبود جز عدم تشخیص صحیح در هدف از اجرای تبلیغات.
در این مرحله ما تلاش خواهیم کرد که از طریق طرح مجموعه‌ای از پرسشنامه‌ها و انجام مصاحبه با سطوح مختلف شرکت، درک درستی از صورت مسئله و اهداف تبلیغات شما پیدا کنیم.

ارزیابی موقعیت مشتری و تحلیل مخاطب هدف

در این گام شناخت تعاریف و ویژگی‌های محصول شما در بین مخاطبین، عادت‌های رسانه‌ای و موانع ذهنی یا تشویقی آنها، مورد مطالعه قرار گرفته تا بتوان تشخیص داد که آیا شیو ارائه خدمات شما می‌تواند انتظارات آنها را برآورده کند یا خیر.

تولید محتوای خلاقانه و انتخاب رسانه جهت انتشار

با جمع‌بندی نتایج از دو بخش قبل، مشخص خواهیم کرد که باید با چه پیامی مسیر را ادامه داد تا بتوان بهترین نتیجه را گرفت. این پیام در قالب یک محتوای خلاقانه طراحی شده و با توجه به مخاطب هدف در رسانه‌های مربوط بسط داده خواهد شد.

ارزیابی و ارائه گزارش

گام به گام تمامی مراحل در حین اجرای کمپین مورد ارزیابی قرار گرفته و متناسب با آن رفتار رقبای شما نیز همزمان رصد خواهد شد تا در صورت هرگونه عملکردی، بتوان سریعا تاکتیک را تغییر داد.

ابزار کمپین تبلیغاتی تنوتاس

کمپین شما با استفاده از چه متد‌هایی اجرا خواهد شد؟

تبلیغات گوگل ادورز

Google Ads

بدون مدیریت درست، تبلیغات گوگل فقط اتلاف پول است. تنوتاس به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را حرفه‌ای مدیریت کنید و با کمترین هزینه، بیشترین فروش را تجربه کنید.

کمپین تبلیغاتی

تبلیغات در صفحات ایرانی اینستاگرام

Instagram Ads

بانک بزرگی از صفحات اینستاگرام به تفکیک موضوع و کیفیت در اختیار کمپین شما قرار خواهد گرفت تا از آن طریق بتوان با توجه به پرسونای مخاطبانتان، محتوای شما را در بهترین رسانه‌ها بسط داد.

تبلیغات اسپانسرشیپ

Sponsorship Ads 

به کمک تبلیغات رسمی اینستاگرام، به شما کمک خواهیم کرد که با قدرت هرچه تمام مخاطبان مورد نظر خود را در فضای اینستاگرام، بطور هدفمند جذب محتوای تبلیغاتی خود کنید.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

Influencer Ads

اگر قصد دارید در مدتی کوتاه بیشترین بازدهی را از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به دست آورید، مطمئن‌ترین روش، تبلیغات در صفحات افراد مشهور و تاثیرگذار است. تاثیر گذاری این افراد و تعداد بازدید بالای این صفحات می‌تواند دیده شدن برند تجاری شما را تضمین کند.

تیم هنری تنوتاس به شما کمک خواهد کرد تا با یک سناریو قوی، کمپین تبلیغاتی خود را توسط این افراد، در بهترین حالت ممکن پیاده‌سازی و اجرا نمایید.

کمپین تبلیغاتی

چرا تنوتاس را انتخاب کنیم

طراحی کمپین برای شما چه سودی خواهد داشت؟

افزایش هدفمندی و اخذ بازخورد

ما تمام کار را به عهده خواهیم گرفت تا یک بازدهی فوق‌العاده برای شما ایجاد شود.

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه تعیین شیوه پروموت خدمات شما، تا حد زیادی هزینه‌ها را کنترل و مدیریت خواهد کرد.

تعیین چشم انداز

با ارائه شاخص کلیدی عملکرد، تخمینی از نتایج کمپین تبلیغاتی خود داشته باشید.

با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۳۰۴۹۵۷

تدوین استرتژی

دریافت پروپوزال

تمام آنچه که باید بدانید.