تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در صفحات اینستاگرام

این تبلیغات در اینستاگرام انجام می‌شود. ما در تنوتاس بعد از سال‌ها تجربه، بزرگ‌ترین بانک صفحات پربازدید اینستاگرام را در اختیار داریم. شما می‌توانید با کیفیت‌ترین پیج‌ها را با هر موضوعی که خواستید، در اختیار داشته باشید. بهترین پیج‌های اینستاگرام، پیج‌هایی هستند که به صورت تعرفه‌ای کار می‌کنند. با انتخاب این روش، شما یکی از بهترین نوع تبلیغات در اینستاگرام را انتخاب کرده‌اید.

هزینه این نوع تبلیغ
شروع پکیج‌ها از ۱ میلیون تومان

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

اگر دنبال جلب اعتماد مخاطب‌ها و افزایش آگاهی از برندتان هستید، اینفلونسر مارکتینگ بهترین راه تبلیغ است. ما در تنوتاس، با همه اینفلوئنسرهای اینستاگرام کار می‌کنیم. با سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرهایی از جمله میکرواینفلوئنسرها و بلاگرها همکاری می‌کنیم. هدف ما گرفتن بالاترین بازخورد برای پیج شماست. تیم بازاریابی و استراتژی ما با هم‌فکری، بهترین اینفلوئنسرها را به شما معرفی می‌کنند.

در ذهن مخاطب ماندگار شو
اجرای تبلیغ توسط تاثیرگذاران

تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغ اسپانسری، تبلیغ رسمی اینستاگرام است. یکی از مزیت‌های این نوع تبلیغ هدفمند بودن است. دوست دارید چه افرادی تبلیغ شما را ببینند؟ با چه جنسیت و علاقه‌ای؟ در تبلیغ اسپانسرشیپ، می‌توانید مشخص کنید که تبلیغاتان به چه افرادی نشان داده شود. با این‌که این نوع تبلیغ، جزو تبلیغات گران‌قیمت به حساب می‌آید، ولی شما می‌توانید بودجه خود را مدیریت کنید. اگر جزو بیزینس‌هایی هستید که هدفمند بودن تبلیغ برایتان مهم است، از اسپانسر استفاده کنید.

هدفمند تبلیغ کنید
بر اساس سن، جنسیت، علاقه‌مندی

انتخاب موقعیت جغرافیایی
در یک محدوده خاص تبلیغ کنید

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

از مزیت تبلیغ بازدیدی این هست که خودتان تعداد بازدید از استوری را مشخص می‌کنید. یعنی دقیقا به ازای تعداد بازدید هزینه می‌کنید. این نوع تبلیغ در استوری انجام می‌‌شود. اگر هدفتان گرفتن ورودی سایت، نصب اپلیکیشن، شرکت در مسابقه و… است، می‌توانید از تبلیغات بازدیدی استفاده کنید.

تبلیغات در اینستاگرام

تنوتاس

صفحات ما را دنبال کنید