۷ استراتژی بازاریابی آفلاین

۷ استراتژی بازاریابی آفلاین که هنوز هم مفید هستند

ایجاد یک صفحه فیسبوک کسب و کار، توییت در مورد اخبار صنعت، ارسال اطلاعیه‌های فروش به مشتریان و… کانال‌هایی هستند که ما برای صحبت با رهبران و مشتریان در حال تکامل هر روز استفاده می کنیم. در حالی که این سیستم عامل‌ها به‌طور قابل ملاحظه‌ای موثر هستند، ولی ما نمی‌توانیم بصورت فیزیکی در کسب و کار باشیم، اگر آنها نبودند! کسب و کارهای موفقیت‌آمیز ترکیبی از استراتژی‌های آنلاین و آفلاین بازاریابی را برای تولید و بازاریابی امتحان می‌کردند.

تبلیغات در پیاده‌روها، هدایای تبلیغاتی (مانند قلم یا پیراهن) و کمک‌های محلی همه نمونه‌هایی از بازاریابی آفلاین موثر هستند. این اقدامات ساده راهی آسان برای گسترش نام تجاری در روش‌های بازاریابی آفلاین برای موفقیت و گسرتش یک کسب و کار می‌باشند.

۷ روش بازاریابی آفلاین کم هزینه

محصولات هدایایی یا جایزه مسابقه‌ای

این یک راه ساده برای ایجاد یک ارتباط شخصی با عموم است، از هدایای تبلیغاتی کوچک با بسته‌بندی مناسب و خیره کننده خیلی راحت می‌توانید مخاطبان بیشتری را برای کسب و کار خود جذب کنید. سعی کنید یک محصول کوچکتر و کاربردی‌تر از محصول واقعی خود را تبدیل به یک هدیه رایگان کنید و آن را در دسترس مخاطبان خود قرار بدهید یا برای آنها ارسال کنید.

یا می‌توانید با ایجاد یک مسابقه جذاب به برندگان خود یک جایزه مناسب هدیه بدهید و یا در هر خرید به آنها یک هدیه رایگان بدهید.

در رویدادها صحبت کنید

یک رویداد مربوط به صنعت خود را پیدا کنید و سخنرانی آموزشی و معناداری را آماده کنید. این با توجه به همتایان خود که در صنعت شما جایگاه ویژه‌ای دارند یک نمایش بصری از کسب و کار شما را نشان می‌دهد، و یک تصویر ماندگار را بجا می‌گذارد. اگر شما احساس می کنید قدرت کافی برای ارائه سخنرانی به همتایان خود دارید، بهتر است هرچه سریع‌تر در یک رویداد شرکت کنید و به معرفی خود و شبکه‌ای خدمات خود بپردازید و بازاریابی آفلاین خود را تحت گسترش قرار بدهید.

بازاریابی و همکاری در فروش تنوتاس
ادامه مطلب

با انتشارات چاپ محلی ارتباط برقرار کنید

علیرغم افزایش مستمر در رسانه‌های آنلاین، چاپ هنوز هم موثر است. محتویات متنی خود را به یک مجله یا روزنامه‌ای که اهداف مخاطب را هدف قرار می‌دهد، مطرح کنید. انتشارات مطبوعات یک راه ساده برای نمایش یک رویداد مهم یا نقطه عطف برای کسب و کار شماست و انتشار مناسب می‌تواند توجه مردم را برای شما به ارمغان بیاورد. روابط فعالی را با مطبوعات تا حد ممکن شکل دهید، آنها برای بازاریابی و جذب مخاطب هدف بصورت آفلاین مفید خواهند بود.

تماس‌های سرد

لیستی از مشتریان بالقوه را با هم ترکیب کنید و با آنها تماس بگیرید. خوب، ابتدا باید یک استراتژی سرد را ایجاد کنید ، سپس آنها را فراخوانی کنید. هر مکالمه را به هر مشتری اختصاص دهید و از زمان و نیازهای خود اطمینان داشته باشید. تماس تلفنی می‌تواند به شما در ایجاد روابط همکاری با سایر بنگاه‌ها کمک کند و به طور بالقوه مشتریان جدیدی را در طول مسیر به دست آورید.

ارتباطات تلفنی را باید بزرگترین راه برای گسترش یک کسب و کار دانست، با تلفن بازاریابی ساده و شیرین شده است.

شرکت در نمایشگاه‌های تجارتی

نمایشگاه شما را در بالاترین سقف رقابت قرار می‌دهد. نمایشگاه‌های تجاری نیز فرصت‌های بسیار خوبی برای نمایش محصول و بازاریابی شرکت شما هستند. چرا که شبکه‌ای را ایجاد می‌کنند که شما با متخصصین دیگر فرصتی را برای رشد و همکاری با یکدیگر داشته باشید.

شما می‌توانید زمینه فعالیت خود را مطالعه کنید، مواد بازاریابی خود را بررسی کنید، و به‌طور کلی بینش واقعی خود را در مورد استراتژی خود را بدست آورید.

استراتژی محتوا با بازاریابی محتوا
ادامه مطلب

تجدید بسته‌بندی و یا ارائه شما

نام تجاری خود را با تجدید ارزیابی ارائه خود تقویت کنید. شاید که پیام‌های صحیح به مشتریان بالقوه ارسال نشده است و ممکن است وقت آن رسیده که گامی برای بازبینی و تکرار بردارید؛ این تجدیدنظر می‌تواند در بسته‌بندی و نحوه ارسال محصولات یا هر چیز دیگر باشد. کوچکترین تغییر می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

حامی یک رویداد انجمن

اگر منابع مالی شما اجازه می‌دهد، این یک راه فوق‌العاده برای گسترش نام خود به دورترها و گسترده‌تر کردن کسب و کار شما است. هنگامی که شما میزبان یک رویداد هستید، می‌توانید خدمات و کالاهای خود را بهتر اداره کنید. کالاهای مارکدار، کوپن‌ها و جزوات و کارت‌های تخفیف را به شرکت‌کنندگان تحویل و نمایش دهید. این یک تصویر نام تجاری مثبت را ایجاد می‌کند که مورد احترام مردم قرار خواهد گرفت.

نتیجه

بکارگیری روش‌های بازاریابی آفلاین در هزینه و تلاش می باشد، اما هریک از روش‌های بالا می‌تواند کسب و کار شما را تحث تاثیر قرار بدهد. تلاش‌های بازاریابی خود را ترکیب کنید و از تکنولوژی و استراتژی‌های جدید در کنار روش‌های آفلاین استفاده کنید.

این نکات به طور گسترده‌ای در هزینه و تلاش به کار رفته است، اما هر کدام می‌توانند خط پایان شما را تحت تاثیر قرار دهند و تلاش‌های بازاریابی خود را مخلوط کنند. بنابراین از تکنولوژی و استراتژی‌های جدید استفاده کنید اما ریشه‌های آفلاین خود را فراموش نکنید!

 

شما هم می‌توانید نظراتتون رو زیره همین مقاله برای تیم تنوتاس به اشتراک بزارید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp