برونسپاری فرایندهای منابع انسانی

برونسپاری
هزینه‌های سربار نیروی انسانی را کاهش داده و کیفیت دریافت خدمات حرفه‌ای در حوزه منابع انسانی را افزایش می‌دهد
"همراه کارکنان و مدیران هستیم تا با توانمندسازی سرمایه‌های انسانی و انتقال دانش و تجربه، هزینه‌های سازمانی را به سرمایه‌گذاری بلند مدت تبدیل کنیم."
آرمینا حسینی
مشاور منابع انسانی
ارزش راهبردی منابع انسانی

در شرکت شما منابع انسانی ارزش راهبردی دارد و شما را از دیگر رقبا متمایز می‌کند، به عبارتی مهارت‌ها و توانمندی‌های کارکنان شما و چگونگی به کارگیری آن‌ها مزیت رقابتی شما به حساب می‌آید.
چالش امور منابع انسانی در کسب و کار شما بسیار جدی است و ما از مدیران کسب و کارها می‌خواهیم برای رسیدن به موفقیت در باورها و نگرش خود در این امور بازنگری کنند، تغییر در دنیای سنت گریز امروز ما، خطرها و فرصت‌های بزرگی را در خود دارد و زمان جسورانه اندیشیدن فرا رسیده است.

چرا برونسپاری کنیم

ساختن یک تیم منابع انسانی حرفه‌ای در یک سازمان بسیار گران است، بر اساس گزارش‌ها در کشور ما حقوق مستقیم برای جذب یک کارشناس متوسط در حوزه مدیریت منابع انسانی حدود 4 تا 5 میلیون تومان در ماه برآورد می‌شود، ضمن این که به طور معمول مجموع هزینه‌هایی که برای یک فرد به صورت ماهانه انجام می‌شود تا بیش از 2 برابر حقوق دریافتی افزایش می‌یابد. از سوی دیگر یافتن تیم توانمند، با تجربه عملیاتی، که قادر باشد فرایندهای مدیریت منابع انسانی را به نحو مطلوبی در سازمان طراحی و پیاده‌سازی نماید و برای یک سازمان به صورت تمام وقت کار کند، خود یک چالش بزرگ است.

خدمات ما چگونه است

امور منابع انسانی در کسب و کارهای امروزی دقیقا شبیه تعمیر یک خودرو در حال حرکت است، این کار نیاز به یک تیم کار متخصص، ابزارهای تخصصی دارد، برای همین شما در حال مطالعه پیج تنوتاس هستید. اگر بخواهیم خدمات خود را در برونسپاری و مشاوره امور منابع انسانی عنوان کنیم در قدم اول ما شرکت شما را ارزیابی خواهیم کرد و پس از آسیب شناسی پیشنهاد بهبود ارائه خواهیم داد.

خدمات تنوتاس در برونسپاری منابع انسانی

تدوین استراتژی منابع انسانی

برنامه‌ریزی منابع انسانی (HRM Planning) فرایندی ا‌ست برای تعیین کم و کیفت نیروی انسانی مورد نیاز در جهت تحقق اهداف سازمان، که نداشتن آن از بزرگترین معضلات محسوب می‌شود.

آموزش و توانمندسازی کارکنان

كاركنان در هر سمتی نیاز به آموزش و يادگيری و كسب دانش و مهارت‌های جديد هستند و بايد همواره برای بهتر انجام دادن كار، روش‌ها و اطلاعات جديدی كسب نمايند.

تدوین روش‌ها و دستورالعمل‌ها

دستورالعمل‌های کاری بایستی برای تشریح نحوه انجام تمامی کارهایی که نبودن دستورالعمل می‌تواند بر انجام آن‌ها تاثیر نامطلوب بگذارد، تهیه و برقرار نگه داشته شوند.

تجزیه و تحلیل مشاغل

تجزیه‌وتحلیل شغل زیر بنای اصلی در مدیریت منابع انسانی است. عمده مشکلات شرکت‌ها در تعیین اهداف شغل، شرح وظایف، معیار‌های سنجش عملکرد و نیازهای آموزشی است.

جذب، استخدام، نگهداشت

بهترین سازمان‌ها موفق می‌شوند بهترین نیروها را جذب کنند، و چون بهترین نیروها را جذب می‌کنند، همیشه بین بهترین سازمان‌ها هستند و این چرخه‌ی خوش یمن منابع انسانی است.

نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی

سیستم‌های ارزیابی عملکرد سنتی با تاکید زیاد روی پاداش‌ و تنبیه‌ مالی، رویکرد رایج بسیاری از شرکت‌های ایرانی است و سد راه بهبود عملکرد کارکنان و رشد آن‌ها در آینده می‌باشد.

مدیران عزیز تمرکز کنید

به جای مسائل جانبی، روی حوزه‌های اصلی کسب و کار خود تمرکز کنید، به برونسپاری بخشی از فرایندهای سازمانی بیاندیشید