برونسپاری چیست و چه مزایایی دارد؟

در طول سالیان متمادی نگاه های متفاوتی به برون سپاری شده است. برخی برون سپاری را همچون ناجی شرکتشان می بینند، در حالیکه برخی دیگر، برون سپاری را بسیار بد و یک تاکتیک مدیریتی غلط می دانند که باعث از بین رفتن فرصت های شغلی می شود.

ادامه مطلب »

انواع هشتگ

هشتگ‌ها در شبکه‌های اجتماعی بسیار پرکاربرد شده‌اند و هر روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. به طوری که حالا مبحث مهمی در بازاریابی به حساب می‌آیند و باید مهارت استفاده از آنها را یاد گرفت.

ادامه مطلب »
بازاریابی ویروسی

بازاریابی ویروسی چیست؟

با گسترش اینترنت، امروزه بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) را می‌توان از انواع بازاریابی دیجیتال دانست که در آن مدیر بازاریابی با استفاده بهینه از تعامل با مخاطبان، از مشتریان برای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب »
انواع بازاریابی

انواع بازاریابی

آنچه در اینجا به عنوان انواع بازاریابی می‌بینید یک تقسیم بندی علمی و آکادمیک نیست.
حتی بسیاری از موارد مطرح شده با یکدیگر همپوشانی دارند.
همچنین موارد مطرح شده از لحاظ سطح اهمیت و وسعت، با هم یکسان نیستند و برخی از آنها را می‌توان به عنوان زیرمجموعه دیگری در نظر گرفت.

ادامه مطلب »
تفاوت بازاریابی و ویزیتور

تفاوت بازاریاب و ویزیتور

تفاوت ویزیتور و بازاریاب یکی از بحث‌های همیشگی در کسب و کارها و واحد فروش سازمان‌هاست.
معمولاً کسانی که در حوزه بازاریابی فعالیت می‌کنند، اصرار دارند که تأکید کنند ویزیتور و بازاریاب یک شغل نیست.

ادامه مطلب »
ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که از اهمیت ویژه‌ای در بازاریابی محتوا برخوردار است.

ادامه مطلب »
بازاریابی مستقیم

بازاریابی مستقیم

بازاریابی مستقیم (به انگلیسی: Direct Marketing) یکی از انواع بازاریابی است که در آن، فرایندهای مربوط به بازاریابی و ارتباط با مشتریان، به جای اینکه به صورت انبوه انجام شود، صرفاً برای مشتریان بالقوه یا بالفعل که هویت و تعداد و مشخصات آنها تا حد زیادی مشخص است، طراحی و اجرا می‌شود.

ادامه مطلب »
فروش و بازاریابی تلفنی

فروش و بازاریابی تلفنی

فروش تلفنی و بازاریابی محصولات با استفاده از تلفن، یکی از شیوه‌های بازاریابی مستقیم است که تقریباً کمی پس از اختراع تلفن آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد.

ادامه مطلب »
information technology

تعریف فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات یا Information Technology که معمولاً آن را به صورت مخفف با نام IT مورد اشاره قرار می‌دهند، اصطلاحی است که امروزه از زبان متخصصان به دایره واژگان روزمره‌ی ما افزوده شده است.

ادامه مطلب »

خبرنامه تنوتاس

با خبرنامه تنوتاس از مقاله‌های جدید با خبر شوید