تحقیق و توسعه R&D

واحد تحقیق و توسعه چه کاری انجام میدهد؟

واحد تحقیق و توسعه بخشی از کسب و کار است که مربوط به مطالعه ایده‌های جدید و برنامه‌ریزی محصولات جدید است. در این مقاله واحد تحقیق و توسعه در یک سازمان را بررسی می‌کنیم. تحقیق و توسعه (Research and development) یا به اختصار R&D شامل اقدامات و فعالیت‌هایی است که شرکت‌ها برای نوآوری و معرفی محصولات و خدمات جدید انجام می‌دهند.

ادامه مطلب »
دیجیتال مارکتر کیست

دیجیتال مارکتر کیست؟

بگذارید در اولین قدم به توضیح و روشن کردن دیجیتال مارکتینگ بپردازیم. بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)، مجموعه‌ی تمام فعالیت‌های بازاریابی است که یک شرکت، از طریق رسانه‌های دیجیتال برای ارتباط با مشتریان خود در بستر اینترنت انجام می‌دهد.

ادامه مطلب »
حسابداری

۱۰ مهارت حسابدار برای استخدام

رشته حسابداری همه‌ساله فارغ التحصیلان زیادی دارد، اما همه‌ی آن‌ها نمی‌توانند جذب بازار کار شوند و یا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. چند نفر از فارغ التحصیلان حسابداری از مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت در این حوزه آگاهی دارند؟

ادامه مطلب »
بازاریابی چریکی

بازاریابی چریکی چیست؟

بازاریابی پارتیزانی یا بازاریابی چریکی که در انگلیسی به نام گوریلا مارکتینگ (Guerrilla Marketing) شناخته می‌شود، یک استراتژی تبلیغاتی نامتعارف است که سعی می‌کند با حداقل هزینه مالی، بیشترین بازخورد را داشته باشد.

ادامه مطلب »
کارآفرین

۲۰ کتاب برای کارآفرین‌ها

در این نوشتار ۲۰ کتاب به شما معرفی می‌شود تا با مطالعه آن‌ها بتوانید به‌صورت جدی‌تری پا در عرصه کارآفرینی و به‌راه‌اندازی یک کسب و کار موفق بگذار‌ید.

ادامه مطلب »
کسب و کار

معرفی کتاب‌ برای کسب و کار

هزاران هزار کتاب کسب و کار و مقاله در مورد موفقیت، و راه‌های تبدیل شدن به یک مدیر موفق نوشته شده است. اما در بین تمامی آن‌ها، کتاب‌هایی وجود دارند که ارزشمندتر از سایرین هستند و حتی برخی از آن‌ها سالیان سال،

ادامه مطلب »
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در یک کلام یعنی بازاریابی با ابزارهای دیجیتال. حالا این که وقتی دیجیتال مارکتر به مانیتور خیره شده دقیقاً چه کاری می‌کند؟ با چه ابزارهایی سر و کله می‌زند؟ و چطور محصول یا خدمات می‌فروشد داستانی طولانی است که در ادامه توضیح می‌دهیم.

ادامه مطلب »
افیلییت مارکتینگ

افیلیت مارکتینگ

افیلیت مارکتینگ یا سرویس همکاری در فروش یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی است. صنعت افیلیت مارکتینگ از سال ۲۰۱۵ به‌طور متوسط هرسال ۱۰.۱% رشد داشته است و از همان زمان پیش‌بینی شده بود که ارزش این صنعت تا سال ۲۰۲۰ به ۶.۸ میلیارد دلار می‌رسد.

ادامه مطلب »

انواع هشتگ

هشتگ‌ها در شبکه‌های اجتماعی بسیار پرکاربرد شده‌اند و هر روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند. به طوری که حالا مبحث مهمی در بازاریابی به حساب می‌آیند و باید مهارت استفاده از آنها را یاد گرفت.

ادامه مطلب »

خبرنامه تنوتاس

با خبرنامه تنوتاس از مقاله‌های جدید با خبر شوید