افزایش بازدهی در دورکاری

افزایش بازدهی در دورکاری

دورکاری تجربه متفاوتی است. وقتی به طور ریموت و از خارج از دفتر کاری، کارها را پیش می‌برید با چالش‌های متفاوتی از آن چه در محیط کار با آن روبه رو بودید، مواجه می‌شوید و همواره در حال تلاش برای افزایش بازدهی در دورکاری هستید.

ادامه مطلب »
بهینه سازی وبلاگ

بهینه سازی وبلاگ

اگر تا به حال مطلبی در یک وبلاگ منتشر کرده باشید، می دانید که وبلاگ نویسی به هیچ وجه کار ساده ای نیست. نوشتن مطلبی که بازدیدکنندگان بخواهند آن را مطالعه کنند و به اشتراک بگذارند، بسیار زمان بَر است و تلاش زیادی را مطالبه می‌کند.

ادامه مطلب »
ریچ اسنیپت چیست

ریچ اسنیپت چیست و چرا باید به آن اهمیت داد؟

در این مقاله قصد داریم تا به طور مفصل برایتان توضیح دهیم که ریچ اسنیپت چیست و اصلاً چرا باید به آن اهمیت داد.
ریچ اسنیپت عبارتی است که برای توصیفِ اطلاعات و داده‌های نشانه گذاری شدۀ وب‌سایت‌ها استفاده می‌شود و وبمسترها می‌توانند این داده‌ها را به کد HTML سایت خود اضافه کنند.

ادامه مطلب »
تحقیق و توسعه R&D

واحد تحقیق و توسعه چه کاری انجام میدهد؟

واحد تحقیق و توسعه بخشی از کسب و کار است که مربوط به مطالعه ایده‌های جدید و برنامه‌ریزی محصولات جدید است. در این مقاله واحد تحقیق و توسعه در یک سازمان را بررسی می‌کنیم. تحقیق و توسعه (Research and development) یا به اختصار R&D شامل اقدامات و فعالیت‌هایی است که شرکت‌ها برای نوآوری و معرفی محصولات و خدمات جدید انجام می‌دهند.

ادامه مطلب »
کال تو اکشن call to action

کال تو اکشن یا CTA چیست؟

کال تو اکشن که با نام‌های دیگری نظیر فراخونی، دعوت به اقدام یا درخواست بازخورد نیز معروف است، درخواستی است که شما از مخاطب خود دارید تا او را به انجام کاری خاص تشویق نمایید.

ادامه مطلب »
تاثیر تبلیغ گوگل بر سئو

تبلیغات گوگل بر سئو سایت اثر می‌گذارد؟

تا جایی که به یاد دارم، همیشه بحث‌ها و نظرات متفاوتی پیرامون تاثیر تبلیغات در گوگل بر سئو و برعکس آن وجود داشته است. افراد زیادی گفتگوی خود را با جملاتی مانند «شنیدم که تبلیغات در گوگل روی سئو سایت تاثیر داره» یا «یکی از دوستام به من گفته که میشه به گوگل پول داد تا رتبه سایت رو افزایش بده»

ادامه مطلب »

خبرنامه تنوتاس

با خبرنامه تنوتاس از مقاله‌های جدید با خبر شوید