دانشنامه

یا صفحه مقاله که در آن انواع مقاله های مرتبط با بروسپاری و فرایند های کسب و کار را در صفحه دانشنامه سایت تنوتاس قرار می دهیم که همه صاحبان کسب و کار بتوانند از آن ها استفاده کنن و امیدواریم که بتوانید بهترین نتیجه را از این مقاله بگیرید ممنون می شویم اگه نظرات خودتون رو زیر مقاله ها ثبت کنید تا ما با استفاده از نظراتتون بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم تیم تنوتاس با استفاده از افراد متخصص در تلاش است که بهترین خدمات را به صاحبان کسب و کار ارئه دهد.

ساختن یک تیم منابع انسانی حرفه‌ای در یک سازمان بسیار گران است، بر اساس گزارش ها در کشور ما حقوق مستقیم برای جذب یک کارشناس متوسط در حوزه مدیریت منابع انسانی حدود۴ تا ۵ میلیون تومان در ماه برآورد می‌شود، ضمن این که به طور معمول مجموع هزینه‌هایی که برای یک فرد به صورت ماهانه انجام می‌شود تا بیش از ۲ برابر حقوق دریافتی افزایش می‌یابد. از سوی دیگر یافتن تیم توانمند، با تجربه عملیاتی، که قادر باشد فرآیندهای مدیریت منابع انسانی را به نحو مطلوبی در سازمان طراحی و پیاده سازی نماید و برای یک سازمان به صورت تمام وقت کار کند، خود یک چالش بزرگ است.

دانشنامه امور منابع انسانی

در کسب و کارهای امروزی دقیقا شبیه تعمیر یک خودرو در حال حرکت است، این کار نیاز به یک تیم کار متخصص، ابزارهای تخصصی دارد، برای همین شما در حال مطالعه پیج تنوتاس هستید. اگر بخواهیم خدمات خود را در برون سپاری و مشاوره امور منابع انسانی عنوان کنیم در قدم اول ما شرکت شما را ارزیابی خواهیم کرد و پس از آسیب شناسی پیشنهاد بهبود ارائه خواهیم داد.

در شرکت شما منابع انسانی ارزش راهبردی دارد و شما را از دیگر رقبا متمایز میکند، به عبارتی مهارت ها و توانمندی های کارکنان شما و چگونگی به کارگیری آن ها مزیت رقابتی شما به حساب می آید. چالش امور منابع انسانی در کسب و کار شما بسیار جدی است و ما از مدیران کسب و کارها میخواهیم برای رسیدن به موفقیت در باورها و نگرش خود در این امور بازنگری کنند، تغییر در دنیای سنت گریز امروز ما، خطرها و فرصت های بزرگی را در خود دارد و زمان جسورانه اندیشیدن فرا رسیده است.

ما منتظر نظرات شما هستیم.

کاری از تیم تنوتاس.

برون سپاری

BPO برون سپاری

حتمن این خبر داغ را در بازار شنیده اید که BPO یا برون سپاری فرآیند کسب وکار به طرز شگفت اوری در حال رشد و ارتقا می باشد و امروزه یکی از شرط های موفقیت می باشد که کسب وکار های اروپایی به آن روی آورده اند.

ادامه مطلب »
instagram

استوری اینستاگرام

قالب ۲۴ ساعته اینستاگرام آیا می دانستید استوری اینستاگرام ، ۸۰ برابر بیشتر از پست های عادی دیده می شود؟ این مقاله فرصتی در اختیار شما

ادامه مطلب »
انواع بازاریابی

انواع بازاریابی

آنچه در اینجا به عنوان انواع بازاریابی می‌بینید یک تقسیم بندی علمی و آکادمیک نیست.
حتی بسیاری از موارد مطرح شده با یکدیگر همپوشانی دارند.
همچنین موارد مطرح شده از لحاظ سطح اهمیت و وسعت، با هم یکسان نیستند و برخی از آنها را می‌توان به عنوان زیرمجموعه دیگری در نظر گرفت.

ادامه مطلب »
تفاوت بازاریابی و ویزیتور

تفاوت بازاریاب و ویزیتور

تفاوت ویزیتور و بازاریاب یکی از بحث‌های همیشگی در کسب و کارها و واحد فروش سازمان‌هاست.
معمولاً کسانی که در حوزه بازاریابی فعالیت می‌کنند، اصرار دارند که تأکید کنند ویزیتور و بازاریاب یک شغل نیست.

ادامه مطلب »
ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یا بازاریابی ایمیلی یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که از اهمیت ویژه‌ای در بازاریابی محتوا برخوردار است.

ادامه مطلب »
بازاریابی مستقیم

بازاریابی مستقیم

بازاریابی مستقیم (به انگلیسی: Direct Marketing) یکی از انواع بازاریابی است که در آن، فرایندهای مربوط به بازاریابی و ارتباط با مشتریان، به جای اینکه به صورت انبوه انجام شود، صرفاً برای مشتریان بالقوه یا بالفعل که هویت و تعداد و مشخصات آنها تا حد زیادی مشخص است، طراحی و اجرا می‌شود.

ادامه مطلب »
فروش و بازاریابی تلفنی

فروش و بازاریابی تلفنی

فروش تلفنی و بازاریابی محصولات با استفاده از تلفن، یکی از شیوه‌های بازاریابی مستقیم است که تقریباً کمی پس از اختراع تلفن آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد.

ادامه مطلب »
information technology

تعریف فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات یا Information Technology که معمولاً آن را به صورت مخفف با نام IT مورد اشاره قرار می‌دهند، اصطلاحی است که امروزه از زبان متخصصان به دایره واژگان روزمره‌ی ما افزوده شده است.

ادامه مطلب »
seo چیست

سئو چیست؟

آیا شما نیز در بحث سئو (SEO) تازه کار هستید؟ آیا به تازگی با مفهوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر آشنا شده اید؟

ادامه مطلب »