تحقیق و توسعه R&D

واحد تحقیق و توسعه چه کاری انجام میدهد؟

واحد تحقیق و توسعه بخشی از کسب و کار است که مربوط به مطالعه ایده‌های جدید و برنامه‌ریزی محصولات جدید است. در این مقاله واحد تحقیق و توسعه در یک سازمان را بررسی می‌کنیم. تحقیق و توسعه (Research and development) یا به اختصار R&D شامل اقدامات و فعالیت‌هایی است که شرکت‌ها برای نوآوری و معرفی محصولات و خدمات جدید انجام می‌دهند.

ادامه مطلب »
رعایت بهداشت برای مقابله

بهداشت در محیط کار

چگونه بمب ساعتی را در محیط کار خود خنثی کنیم؟ رعایت بهداشت در محیط کار را چگونه انجام بدهیم؟ محل‌های کسب و کار، کارگاه‌ها و کارخانه‌های

ادامه مطلب »
اصول نامه نگاری

اصول نامه نگاری

امروزه یکی از مهم‌ترین مواردی که در سازمان‌های رسمی و استارتاپ‌ها دیده می‌شود لزوم نوشتن و ارسال نامه‌های اداری به اعضای سازمانی و یا حتی مکاتبات بین‌سازمانی می‌باشد

ادامه مطلب »
نیچه مارکتینگ niche marketing

نیچ مارکتینگ (Niche Marketing) به چه معناست؟

بیایید همین اول تکلیف خودمان را با تلفظ صحیح این کلمه روشن کنیم. نیچ مارکتینگ یا نیش مارکتینگ هر دو تلفظ‌های درستی هستند. «نیچ مارکتینگ یعنی دست گذاشتن روی بخشی از بازار هدف که رقیب‌های بزرگ‌تر هنوز نیازهای آنها را برطرف نکرده‌اند.»

ادامه مطلب »
مشاور کسب و کار کیست

قهرمان شما مشاوره کسب و کارتان است

مشاوره کسب و کار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند کارآفرینی کنند و کسب و کاری را راه اندازی کنند، ما در این مقاله به شما صفر تا صدِ دلایل استفاده از مشاوره کسب و کار را نوشته ایم، همین حالا دست به کار شوید.

ادامه مطلب »

خبرنامه تنوتاس

با خبرنامه تنوتاس از مقاله‌های جدید با خبر شوید