[contact-form-7 id="56" title="Contact Form"]

آدرس : تهران، دانشگاه علوم و تحقیقات، مرکز رشد، طبقه چهارم

تلفن تماس : 02191009449

تلفن همراه : 09190339357

ایمیل : [email protected]

تماس با ما

تماسی با ما، صفحه ای که از طریق آن می توانید با تیم تنوتاس در ارتباط باشید.

شما از طریق صفحه گوگل می توانید به این صفحه رجوع کنید.

تنوتاس، شرکتی است که که برونسپاری فرایند کسب و کار انجام میدهد

چرا باید برونسپاری انجام دهیم

ساختن یک تیم منابع انسانی حرفه‌ای در یک سازمان بسیار گران است، بر اساس گزارش ها در کشور ما حقوق مستقیم برای جذب یک کارشناس متوسط در حوزه مدیریت منابع انسانی حدود ۴ تا ۵ میلیون تومان در ماه برآورد می‌شود، ضمن این که به طور معمول مجموع هزینه‌هایی که برای یک فرد به صورت ماهانه انجام می‌شود تا بیش از ۲ برابر حقوق دریافتی افزایش می‌یابد. از سوی دیگر یافتن تیم توانمند، با تجربه عملیاتی، که قادر باشد فرآیندهای مدیریت منابع انسانی را به نحو مطلوبی در سازمان طراحی و پیاده سازی نماید و برای یک سازمان به صورت تمام وقت کار کند، خود یک چالش بزرگ است.

امور منابع انسانی در کسب و کارهای امروزی دقیقا شبیه تعمیر یک خودرو در حال حرکت است، این کار نیاز به یک تیم کار متخصص، ابزارهای تخصصی دارد، برای همین شما در حال مطالعه پیج تنوتاس هستید. اگر بخواهیم خدمات خود را در برون سپاری و مشاوره امور منابع انسانی عنوان کنیم در قدم اول ما شرکت شما را ارزیابی خواهیم کرد و پس از آسیب شناسی پیشنهاد بهبود ارائه خواهیم داد.

در شرکت شما منابع انسانی ارزش راهبردی دارد و شما را از دیگر رقبا متمایز میکند، به عبارتی مهارت ها و توانمندی های کارکنان شما و چگونگی به کارگیری آن ها مزیت رقابتی شما به حساب می آید.
چالش امور منابع انسانی در کسب و کار شما بسیار جدی است و ما از مدیران کسب و کارها میخواهیم برای رسیدن به موفقیت در باورها و نگرش خود در این امور بازنگری کنند، تغییر در دنیای سنت گریز امروز ما، خطرها و فرصت های بزرگی را در خود دارد و زمان جسورانه اندیشیدن فرا رسیده است.