برونسپاری دیجیتال مارکتینگ

برنامه ما بسته به وسعت کسب و کار شما از یک ماه تا شش ماه زمان بندی شده است

گام به گام در مسیر حرفه‌ای شدن
تنوتاس بهانه‌ایست برای آغاز ارتباطات صمیمی و پرسود در دنیای دیجیتال، تیم جوان و حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ تنوتاس برای حضور موثر و جذاب کنار شماست.

پکیج مدیریت اینستاگرام

با تخصص بالای تیم تنوتاس پیج‌ها اینستاگرام خود را بهبود ببخشید.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است! و امروز این پادشاهی بسیار شوکت‌مندتر از سابق است.

تبلیغات اینستاگرام

ما بزرگ‌ترین بانک صفحات پربازدید را در اختیار داریم.

تبلیغات موبایل

دو نوع تبلیغ وجود دارد، تبلیغات درون برنامه‌ای و تبلیغات نوتیفیکیشن.

طراحی کمپین تبلیغاتی

مسیر را درست بشناسید، کسب و کار شما می‌تواند رشد کند.

تدوین استراتژی

هدف شما از حضور در شبکه‌های اجتماعی چیست؟ آگاهی برند یا فروش محصول؟

موفقیت در حوزه دیجیتال با

دیجیتال مارکتینگ

موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ می‌تواند از جذابیت‌های بسیار بالایی برخوردار باشد.
ما در مدت فعالیت‌مان در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ، تجربیات بسیاری کسب کردیم.
همواره سعی می‌کنیم راه‌های درست موفقیت را پس از ارائه مشاوره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ بیابیم؛ تا نقش و تاثیر ما، رضایت شما را فراهم کند.

روی ما حساب کنید

ساده بیان کنیم

به بیان ساده، بازاریابی دیجیتال استفاده از تکنولوژی و فرایند دیجیتال برای انجام فعالیت‌های بازاریابی است.

دیجیتال مارکتینگ

جواب سوال‌هایتان را از ما بگیرید

سوالات متداول

ما نیاز و خواسته کسب و کارهای مختلف را در اینستاگرام بررسی کرده‌ایم و بر همین اساس، 4 بسته مختلف برای مدیریت شبکه های اجتماعی شما تعریف کرده‌ایم که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

در شبکه‌ اینستاگرام، همه‌چیز بر اساس کیفیت محتوای شما تعیین می‌شود. اگر شما صفحه جذابی داشته باشید که محتوای آن مفید، با کیفیت و تاثیرگذار باشد، کاربران با شما رابطۀ بیشتری برقرار می‌کنند. اما اگر کیفیت پست‌های شما خود نباشید، حتی با تبلیغاتی میلیونی نیز نتیجه‌ای نخواهید گرفت.

عمده مشتریان ما به دنبال یک معجزه هستند، معجزه‌ای که بتواند وضعیت کسب و کار آن‌ها را بهبود بخشد. به همین دلیل هزینه‌های بالایی را خرج تبلیغات خود می‌کنند، اما هدفی پشت این تبلیغات نیست. تنوتاس کمک خواهد کرد تا تبلیغات شما بر اساس یک قاعده پیش رود تا هدفمندی مورد انتظار را به عنوان نتیجه کار ارائه دهد.

خیر، در استراتژی بخشی تحت عنوان طراحی کمپین تبلیغاتی لحاظ شده هست که به بحث انتخاب رسانه و تعیین محتوای تبلیغاتی شما می‌پردازد. این بخش ساختار نهایی تبلیغات را مشخص خواهد کرد.

تمام سعی تیم تولید این است که تک تک روزنه‌های پیشرفت شما در شبکه‌های اجتماعی را شناسایی کرده و برای بهبود آن‌ها راه‌حل ارائه دهد. منطقا طبق تجربه‌ای که بر روی پروژه‌های مشابه داشته‌ایم، اگر تمامی موارد بدرستی انجام شود، نتیجه مورد انتظار رخ خواهد داد.

طی 30 روز کاری تمامی مطالعات بر روی برند شما صورت می‌گیرد، سپس بعد از آن مستندات استراتژی بطور کامل به شما تحویل داده خواهد شد.

مهم‌ترین مساله برای ما، حفظ کیفیت شبکه‌های اجتماعی شما است. برای این منظور، همواره مطمئن می‌شویم که پست‌های طراحی شده دارای سطح کیفیت خوبی هستند و می‌توانند به خوبی معرف کسب و کار شما باشند. مساله دیگر برای ما، نظم است. ما (در صورت عدم بروز مشکلی به خصوص) طبق برنامه تعیین شده حرکت خواهیم کرد و نظم خوبی به صفحه اینستاگرام یا شما می‌دهیم.

 

کارشناسان تبلیغات ما گام‌به‌گام بعد از اجرای هر مرحله از تبلیغ گزارشات فنی‌ را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بطور کامل در جریان امور قرار بگیرید.

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی برون‌سپاری دیجیتال مارکتینگ